Rob Scholte nieuwe wethouder Bloemendaal

Na een zorgvuldig selectieproces en de bijbehorende screening is de fractie van de VVD Bloemendaal tot de conclusie gekomen dat Rob Scholte, inwoner van onze gemeente (Aerdenhout) en eerder voorzitter van de VVD-afdeling Heemstede-Bloemendaal (2015-2018), de beste kandidaat is voor de functie van wethouder in Bloemendaal.Rob heeft in december van het afgelopen jaar een succesvolle (internationale) loopbaan in het bedrijfsleven afgesloten, de laatste jaren daarvan toenemend vanuit Nederland. Rob heeft een passie voor goed bestuur, is bekend met veel aspecten van onze gemeente en verheugt zich bijzonder om de eerdere verantwoordelijkheden van Nico Heijink met energie op te pakken.

Het is ook om deze redenen dat wij Rob Scholte met plezier willen voordragen. Zijn be√ędiging zal naar verwachting in de raadsvergadering van 4 juli a.s. plaatsvinden.

Lees ook de artikelen op Haarlem 105 en in het Haarlems Dagblad.